Dorpsplatform Maasbommel

Hap en Trap Fietstocht zonnig, sportief en gezellig

Op 30 mei werd de vierde Maasbommelse Hap en Trap Fietstocht verreden onder ideale weersomstandigheden. Met prachtig fietsweer, veel zon en weinig wind, gingen maar liefst 74 deelnemers al vroeg op pad, waarvan de meesten op de elektrische fiets.

De route voerde de fietsers eerst door de polder. De eerste rustplaats was in Dreumel, aan het water, waar even kon worden uitgeblazen en genoten van de mooie omgeving. De route ging verder over de Waaldijk, waar genoten kon worden van het fraaie uitzicht over de rivier. Onderweg werden de deelnemers gastvrij ontvangen op het terras van “In Petto” in Rossum, waar zij heerlijk werden verwend met koffie/thee en appeltaart.

De terugweg liep over de Maasdijk, met opnieuw prachtige vergezichten en het lieflijke dorp Heerewaarden. Bij het Dijkmagazijn in Alphen stond een verfrissende traktatie van vers fruit klaar. De tocht werd vervolgens gezellig afgesloten bij “De Loswal” in Maasbommel, waar de deelnemers konden genieten van een smakelijke lunch en een gezellig borreluurtje.

Al met al kan worden teruggekeken op een zeer geslaagde dag vol beweging, ontmoeting en genieten van het mooie landschap van het Land van Maas en Waal.

De volgende activiteit van werkgroep Sociale Samenhang is de brunch tijdens de kermiszondag in september.

Scroll naar boven
Dorpsplatform Maasbommel
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.