Dorpsplatform Maasbommel

Klik & Tik; leer omgaan met de computer

Berichten sturen, foto’s opslaan, werk zoeken, iets kopen of een formulier invullen. Je kunt steeds meer doen via de computer en het internet. Je kunt er tegenwoordig niet meer omheen. Het is handig, maar kan ook moeilijk of spannend zijn. Misschien doe je iets niet goed, of weet je niet zeker of het wel veilig is. Je bent niet de enige.

Wil je beter worden in het gebruik van de computer en het internet? Dan is de cursus Klik & Tik iets voor jou. Er zijn nog een paar plaatsen over.

Cursus Klik en Tik in het Hanzehuys in Maasbommel
Bibliotheek Rivierenland verzorgt de cursus Klik en Tik in Het Hanzehuys in Maasbommel. In 6 lessen van anderhalf uur ga je aan de slag onder begeleiding van twee docenten. We werken in kleine groepen van 8 deelnemers, waardoor we je goed kunnen begeleiden.

Oefenen doe je op jouw eigen tempo en niveau. Je oefent met vaardigheden die je in het dagelijks leven goed van pas komen.

Eerdere deelnemers geven aan dat de cursus meer zelfvertrouwen geeft, leerzaam én gezellig is.

De cursus is op dinsdagochtend van 10:00 tot 11:30 op:
13 mei, 20 mei, 27 mei, 3 juni, 10 juni en 17 juni

De Bibliotheek zorgt voor laptops, maar je kunt ook je eigen laptop of tablet meenemen. De Klik en Tik cursus wordt gratis aangeboden en je hoeft geen lid te zijn van de Bibliotheek.

Meedoen aan de cursus?
Meer informatie of aanmelden? Bel met Trees Boerakker 06-23211979 of Marcha Weseman 06-41375464.

Scroll naar boven
Ga naar de inhoud
Dorpsplatform Maasbommel
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.