Portefeuilleverdeling van Het college van burgemeester en wethouders van onze gemeente.

wethoudersIn de bijlage de portefeuilleverdeling van het college van burgemeester en wethouders van onze gemeente.

 

De partijen FD en CDA vormen samen een coalitie en hebben een coalitieakkoord opgesteld en ondertekend. Voor de coalitie zijn 3 wethouders benoemd. Deze 3 wethouders zijn door burgemeester Vincent van Neerbos geïnstalleerd en zitten de komende jaren in het college. Voor Ans Mol (FD Wamel) en Rob Reuvers (FD Beneden-Leeuwen) breekt er een nieuwe termijn aan. Frans van Gelder (CDA) is nieuw in het college, maar loopt al lang mee in de politiek. Hiervoor zat hij 12 jaar in de gemeenteraad van West Maas en Waal.

Alphen | Altforst | Appeltern | Boven Leeuwen | Dreumel | Maasbommel | Wamel

Webdesign & Development: Cross Media Creations © 2017 Dorpsplatformen West maas en Waal